Tworzenie pięknych funkcjonalnych przestrzeni to nasza pasja. Koncentrujemy się na przekraczaniu oczekiwań naszych klientów i świadczymy usługi tworzenia projektów indywidualnych.

Proces


WIZYTA W SALONIE

Wizyta w salonie to świetny sposób na sprawdzenie, co jest dostępne i szukania inspiracji, które przyczynią się do ostatecznego rozwiązania.

Jak do nas trafić?

ANALIZA POTRZEB
Oferujemy pełen zakres usług, aby pomóc i wesprzeć Cię w opracowaniu projektu. Chcemy poznać Twoje potrzeby, aby następnie zaproponować odpowiednie rozwiązania.

PROJEKT

Po zakończeniu konsultacji przygotujemy projekt wraz z całym kosztorysem i harmonogramem prac.

DOSTAWA I INSTALACJA

Po złożeniu zamówienia zajmiemy się wszystkim. Koordynacja i kontrola projektu może dotyczyć różnych dostawców i wymaga dużo pracy za kulisami. Skonsolidujemy wszystkie produkty w naszym magazynie oraz dostarczymy i zainstalujemy wszystkie elementy w umówionym terminie.

Dlaczego my


  • >Meble Barzyńscy są na rynku od 1990 roku. Jesteśmy niezależną firmą rodzinną o głębokich korzeniach w projektowaniu i produkcji mebli.


  • >Mamy najnowocześniejsze salony meblowe w Białej Podlaskiej, w których prezentowane są produkty o najwyższej jakości.


  • >Z naszymi dostawcami utrzymujemy wieloletnie relacje.


  • >Nasze ceny są uczciwe. Dbamy o naszych klientów od początku do końca i wspieramy ich długo po realizacji zamówienia.


  • >Wszyscy mamy nasze ulubione produkty i marki, więc niezależnie od tego, czy chcesz przebudować i przeprojektować całą przestrzeń, czy po prostu szukasz tego jednego, ostatniego elementu, będziesz w dobrych rękach.
+