Biorąc pod uwagę czas, jaki spędzasz w kuchni naprawdę ważne jest, abyś czuł się w niej komfortowo i funkcjonalnie. Nasze kuchnie to dokładnie to! Nie tylko posiadamy wszystkie umiejętności i techniki niezbędne do tworzenia kuchni na miarę, ale zapewniamy również wszystkie niezbędne urządzenia do ukończenia projektu. Jesteśmy dumni z naszej pracy, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Znajdź swój styl

Poznaj naszą ofertę trzech stylów, aby znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prostą elegancję, czy odważny nowoczesny design, mamy coś, co Ci się spodoba.

Jak do nas trafić?

Nowoczesny

Matowe lub błyszczące fronty dostępne w wielu kolorach. Bezuchwytowe kuchnie są idealne do nowoczesnego wnętrza dla osób stawiających na styl i prostotę wykończenia.

Shaker

Zawsze modna kuchnia w stylu Shaker to praktyczny i efektowny wybór dla osób, które stawiają na ciepłe i przytulne wnętrza.

Klasyczny

Celebrowanie uroku i elegancji innej epoki dzięki szlachetnym materiałom i klasycznym kolorom. Piękne wzory dla tradycjonalistów, którzy kochają luksus.

Jak to robimy

Każdy projekt kuchni jest tak wyjątkowy jak każdy z naszych klientów. Wszystko z różnymi potrzebami i pragnieniami. Usługa projektowania jest bardzo spersonalizowanym doświadczeniem dla klienta. Żadne dwie kuchnie nie są takie same. Oprócz szafek kuchennych mamy w ofercie sprzęt agd, blaty ze spieku kwarcowego (produkcja włoska i hiszpańska) lub konglomeratu i wszelkie wyposażenie niezbędne w kuchni.

Jesteśmy od początku do końca

Prowadzimy Cię przez cały proces, pomagamy na każdym etapie i zarządzamy projektem nowego wyposażenia kuchennego, aby mieć pewność, że wszystko spełni Twoje oczekiwania.Nasze realizacje

Katalogi

Stolkar

Producenci

+